Важные темы
Наука и технологии

Завантаження програми

0
20-09-2018, 08:38
0

Вас вітає команда проекту "Універсальна Система Обліку". Ми займаємося розробкою спеціалізованого програмного забезпечення. Вашій увазі ми представимо програму нового покоління для ательє.

Зверніть увагу, що у нас також є програма для швейного виробництва, яка є більш розширеною версією. Але, якщо у Вас невелика організація, а не величезне виробництво, то дивіться саме це відео, воно задовольнить усі Ваші потреби та виведе Ваш бізнес на цілком новий рівень!

Програма завантажується з ярлика на робочому столі. З'являється вікно входу до системи. Кожен користувач працює під окремим логіном, який захищено паролем. Також, у кожного працівника можуть бути індивідуальні права доступу, щоб він бачив лише ту інформацію, яка входить у сферу його відповідальності. Окремі права можуть бути налаштовані для керівника, адміністратора, продавця магазину, бухгалтера та інших співробітників організації. Ми зайдемо з використанням ролі "MAIN", що у перекладі з англійської означає "основний", що мати можливість бачити увесь функціонал.

Щоб Ви отримували іще більше задоволення від роботи у нашій сучасній програмі, ми розробили велику кількість неймовірно красивих дизайнів. З переліку понад пів сотні представлених тем, можна обрати ту, яка сподобалась найбільше.

Зверніть увагу, що у нашій програмі може працювати як один підрозділ через локальну мережу, так і мережа філій - через інтернет. До того ж, по середині головного вікна можна буде розмістити свій логотип для створення єдиного корпоративного стилю.

Налаштування


Зараз подивіться на ліву частину вікна, тут розташоване меню користувача. Його максимально спростили. Воно складається з всього лише трьох пунктів: модулі, довідники та звіти. Перед початком роботи у програмі потрібно лише заповнити довідники.

У папці "Гроші" можна виконати фінансові налаштування. Це: валюти, способи оплати, націнки, прайс-листи. І навіть фінансові статті, якщо Ви бажаєте вести облік усіх своїх витрат.

У папці "Організація" можна зазначити свої підрозділи, співробітників, їх відрядну заробітну платню. А також - джерела інформації, щоб по кожному клієнту відзначати звідки він дізнався про Вас. На основі цих даних Ви зможете в подальшому за будь-який період часу переглядати маркетинговий звіт, щоб точно розуміти окупність по кожному з видів реклами.

У папці "Розсилка" є можливість створити шаблони для розсилки. Можна зробити так, щоб індивідуальні SMS-повідомлення автоматично надсилались Вашим клієнтам тоді коли, наприклад, їхнє замовлення виконане.

А також можна виконувати масову розсилку, повідомляючи таким чином про акції або вітаючи клієнтів з різними святами. До того ж, у Вашому підпорядкуванні буде аж 4 види сучасних способів надсилання:

  • EMAIL,
  • SMS,
  • VIBER
  • та ГОЛОСОВИЙ ДЗВІНОК..

Так-так! Наша програма USU здатна навіть сама зателефонувати потрібним клієнтам та представившись від імені Вашої організації, повідомити будь-яку важливу інформацію.

Основні налаштування для ательє містяться у папці "Склад". Саме тут Ви зможете вказати номенклатуру: як готових виробів, так і тих, які шиєте на замовлення. Також тут буде уся Ваша фурнітура та тканини. Для наочності у програму можна навіть завантажувати зображення.

Працювати можна як зі штрих-кодами, так і без них. Якщо вирішите працювати за штрих-кодами у Вас з'явиться можливість використовувати різноманітне сучасне торгівельно-складське обладнання: сканери штрих-кодів, принтери етикеток, та ін.

За виробами масового пошиття функціонал дозволяє створити так звану калькуляцію, у якій можна перелічити необхідні матеріали для пошиття. У разі індивідуального пошиття у Вас понад це під час прийому замовлення буде можливість відзначати іще й додаткові матеріали, які знадобляться для виконання того чи іншого замовлення.
Copyright © 2016 - 2017 Собеседник.net Все права защищены.

Копирование и использование информации с сайта Собеседник.net разрешается при условии прямой, открытой для поисковых систем гиперссылки на оригинал (sobesednik.net).

  • Яндекс.Метрика
Регистрация